Znajdź nas na

Facebook YoutubeInstagram

NewsletterBiuletyn Informacji Publicznej

U W A G A FIZJOTERAPEUCI, MASAŻYŚCI !!!

w weekend 16 i 17 września 2017 r.

zapraszamy do udziału w KURSIE FDM - MASAŻU POWIĘZIOWEGO  w najczęściej spotykanych jednostkach chorobowych (m.in. rwie kulszowej)

Liczba godzin – 16 godzin zegarowych

Zajęcia odbywać się będą od 9:00 do 17:00 w pracowni masażu Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie ul. Przemysłowa 4.

Zajęcia poprowadzi ADAM KUNA – certyfikowany fizjoterapeuta Funkcjonalnego Treningu Motorycznego akredytowany przez IFDMO

Koszt kursu – 800 zł

W cenie kursu zawarty jest koszt serwisu kawowego, pomocy dydaktycznych niezbędnych do przeprowadzenia zajęć oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu, które zostanie wydane na druku MEN.

Uczestnictwo w kursie należy zgłaszać do dnia 13 września br. do godz. 15:30 na druku zgłoszeniowym zamieszczonym poniżej, osobiście w sekretariacie szkoły czynnym codziennie w dni robocze od 8:00 do 15:00
lub wysłać na adresy emailowe:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opłatę za kurs należy uiścić do dnia 13 września br. w kasie szkoły lub przesłać na konto WSCKZiU w Koninie:

55 1500 1461 1214 6004 7786 0000
z podaniem swego imienia i nazwiska i dopiskiem „kurs masażu powięziowego”

O udziale w kursie decydować będzie kolejność zgłoszeń bowiem liczba miejsc jest ograniczona !

Pin It