Znajdź nas na

Facebook YoutubeInstagram

NewsletterBiuletyn Informacji Publicznej

Procedury postępowania w bibliotece WSCKZiU w Koninie w trakcie epidemii COVID-19 na podstawie wytycznych Ministerstwo Rozwoju po konsultacji z Głównym Inspektorem Sanitarnym i zaleceń Biblioteki Narodowej.

Biblioteka szkolna pełni dyżury dla czytelnika w następujących godzinach:

  • Wtorek - 12:00 - 14:00
  • Środa - 14:00 - 16:00
  • Piątek - 14:00 - 16:00

Przed przyjściem do biblioteki należy skontaktować się z nauczycielem bibliotekarzem poprzez e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Nie ma wolnego dostępu do księgozbioru. Zwrócone książki są poddawane kwarantannie i mogą być wypożyczone ponownie po 3 dniach.

W  bibliotece obowiązuje reżim sanitarny - opis zasad znajduje się w Procedurach postępowania w bibliotece WSCKZiU w Koninie w trakcie epidemii COVID-19 na podstawie wytycznych Ministerstwa Rozwoju po konsultacji z Głównym Inspektorem Sanitarnym i zaleceniami Biblioteki Narodowej.

 Zapraszamy opiekunów medycznych i terapeutów zajęciowych do skorzystania z zasobów internetowych poświęconych opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi:

 Słuchacze technika sterylizacji medycznej mogą skorzystać z artykułów
w formie PDF umieszczanych na stronie: http://mavipuro.pl/czasopisma/zakazenia-xxi-wieku/    (można wpisać w wyszukiwarkę Google nazwę mavipuro lub czasopismo Zakażenia XXI wieku.)

 Przyszłych techników elektroradiologów zachęcamy do korzystania z czytelni on-line prowadzonej przez  www.inzynier-medyczny.pl  W zakładce czytelnia można znaleźć różne artykuły na temat radioterapii, nowoczesnych metod diagnostyki i inne.

 Dostęp do artykułów on-line dla słuchaczy kierunku higienistka stomatologiczna oferuje www.ortodoncjawpraktyce.pl

 Masażyści mogą znaleźć  materiały  na stronie Praktyczna Fizjoterapia  i Rehabilitacja. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę określenie Praktyczna Fizjoterapia  i Rehabilitacja lub www.praktycznafizjoterapia.pl i można zobaczyć bezpłatnie udostępnione artykuły.

Masażyści, technik usług kosmetycznych znajdą ciekawe artykuły na stronach:

Dla kosmetyczek 

 

Technik farmaceutyczny może zapoznać się z artykułami na stronie "Twój farmaceuta" -  https://etwojfarmaceuta.pl/

Zasady sporządzania bibliografii

Dlaczego warto czytać?

Krótkie wskazania, jak bezpiecznie korzystać z internetu.

 

   Zgodnie z wieloletnią tradycją organizowania kiermaszu książek i pozyskiwania bezpłatnych pozycji z literatury pięknej dla biblioteki WSCKZiU, włączamy się w działalność propagującą czytelnictwo i książkę w roli okolicznościowego prezentu.   W tym roku sytuacja epidemiologiczna wymusiła inną formułę akcji - Wirtualny Kiermasz Książki.  Księgarnia w Tuliszkowie prowadzi sprzedaż internetową literatury z różnych dziedzin dla dzieci, młodzieży i dorosłych w promocyjnych cenach..  Zakup książek dla siebie i podanie w zamówieniu  kodu W.KOQ.KON.ZD pomaga wzbogacić księgozbiór  w szkolnej bibliotece.
Zachęcamy do zapoznania z katalogiem i znalezienia interesujących propozycji dla siebie, bliskich i przyjaciół.

 

Pin It