Finalistka Ogólnopolska z konińskiego Medyka !!! Uczennica II roku kierunku Higienistka stomatologiczna - Agnieszka Poseł została finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Higienistek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej, Iława 2018r.