Znajdź nas na

Facebook YoutubeInstagram

NewsletterBiuletyn Informacji Publicznej

 

 

 

   4 grudnia 2019 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego odbył się finał Konkursu „W Centrum Fotografii – nasze zawody w obiektywie” oraz wręczenie nagród i wyróżnień. Organizatorem Konkursu był Zarząd Województwa Wielkopolskiego oraz Departament Edukacji i Nauki UMWW,  który wraz z Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Poznaniu zorganizował uroczystość wręczenia nagród.  Uczestniczyli w niej: pani Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, pani Dorota Kinal – Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Dyrektorzy szkół prowadzonych przez samorząd województwa wielkopolskiego, pracownicy Departamentu Edukacji i Nauki UW oraz uczniowie – autorzy zdjęć uczestniczący w Konkursie.

 

Słuchaczki  naszej szkoły - Paulina Andrzejczak i Adrianna Walczak - z kierunku technik elektroradiolog zajęły w Konkursie I  miejsce za pracę pt. „To nie tylko praca - elektroradiologię mam w sercu”, a wyróżnienia zdobyły trzy przedstawicielki kierunku higienistka stomatologiczna: Klaudia  Borowiec, Joanna Graczyk Milena Kasprzak za pracę „Zabawa w piaskownicy".

Z zajęcie I miejsca szkoła na ręce Pana Dyrektora Wojciech Szymczaka otrzymała laptop, słuchaczki 3 roku technika elektroradiologii nagrodzone  zostały aparatami fotograficznymi firmy Nicon,  a wyróżnionym słuchaczkom przypadły powerbanki i  pendrive 64GB.

Uroczystość prowadziła Pani Dorota Kinal, nagrody i wyróżnienia wręczała Pani Wicemarszałek Marzena Wodzińska. Uroczystość przeplatana była  muzyką w wykonaniu artystów Filharmonii Poznańskiej, która przeniosła wszystkich w zaczarowany świat muzyki, dzięki wirtuozerii artystów grających na skrzypcach i pianinie. W nastrój świąteczny uczestników uroczystości wprowadziły Panie  Wicemarszałek Marzena Wodzińska i  Dyrektor Departamentu Dorota Kinal, składając życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Pin It